Dryking Mobil'i Yayında! Hemen İndir 2. Ürün Bedava!

Dezenfeksiyon

Dryking ve Hijyen

Dryking olarak, insan sağlığını önemsiyor ve bu alanda 21 yıldır verdiğimiz hizmetle “hijyen” bilincini yaygınlaştırmaya çalışıyoruz.

‘’Kıyafet hijyeni’’ olarak çıktığımız bu yolculukta halı, otel, iş yerleri ve özel yaşam alanlarımızı da dezenfekte ederek bakteri ve virüslerden arındırma mücadelesi veriyoruz.

Image link
Dezenfeksiyon işlemi nedir?

Patojenlerin(Hastalık yapma özelliği bulunan bakteri, virüs vb.) biyosidal ürünler yardımıyla uzaklaştırılması veya tamamen ortadan kaldırılması işlemine dezenfeksiyon denir.

Dryking biyosidal ürün olarak ne kullanmaktadır?

Dryking Sağlık Bakanlığınca onaylanmış biyosidal ürünleri kullanmakta olup T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünün 1. Ana Grup: Dezenfektanlar ve Genel Biyosidal Ürünler kategorisinde yer alan alanlarda faaliyet göstermektedir.

Evler

Dışarıda elimizle bir şey tuttuğumuzda hemen yıkama ihtiyacı hissederiz. Ama evimizde durum böyle değildir.

Evlerimiz kendimizi en güvende hissettiğimiz ve aslında tam da bu yüzden en savunmasız kaldığımız yerlerdir. Evimizde yapacağımız dezenfeksiyon işlemi, mevsimsel hastalıklardan korunmamıza yardımcı olacağı kuşkusuzdur.

Image link
Image link

Araçlar

Özel araçlarımızı kullanmak için direk temas kaçınılmazdır.

Halk otobüsleri gibi araçlarda ise hem bizden önce hem sonra onlarca kişi daha aynı noktalara temas edecektir.

Otel Cafe ve Restoranlar

Otel, kafe ve restorantlar pek çok kişinin pek çok kere dokunduğu, aynı yüzeylere temasın sağlandığı işletmelerdir. Bu yüzden yüksek temizlik ve hijyen standartlarını devam ettirmek için sürekli yüksek düzeyde hijyen kontrolü sağlanmalıdır.

Image link
Image link

İşletmeler

İşletmeler hem işverenin hem çalışanın hem de tüketicinin buluştuğu ortak alanlardır. Bu alanların sorumluluğu işverene aittir. İşveren hem kendi hem çalışanlarının hem de tüketicinin sağlığını düşünerek işletmenin gerekli hijyen koşullarına sahip olmasını sağlamakla yükümlüdür.