Dryking Halı Yıkama ve Halı Tamiri

Sizi halı yıkama zahmetinden ve üzerinde barınan milyonlarca bakteriden kurtarıyoruz.

Halı Yıkamak Sanattır

Halı yıkamak herkesin yapabileceği bir iş gibi görülmektedir. Öyle ya, zaten son zamanlara kadar evlerimizin önünde halılarımızı kendimiz yıkardık.

Günümüzdeki kent koşulları ve yoğun iş hayatına bir de su, deterjan maliyetleri eklenince halılarımızı kendimiz yıkamak yerine bu hizmeti satın almaya başladık. Böylece halı yıkama sektörü oluştu ve bir çok halı yıkama yeri açıldı.

Biz, Dryking olarak, herkesin halı yıkayamayacağını söylüyoruz. Halı yıkama bilgi, tecrübe ve uzmanlık ister. Halıyı gerektiği gibi yıkayabilmek için öncelikle tekstil yıkamasını bilmeli sonra da halıların tekstil ve boya yapıları hakkında bilgi sahibi olunmalı. Halılarımızın renklerini soldurmamak, yünlerinin yoğunluğunu azaltmamak, renklerin birbirine karışmasını önlemek halı yıkayan kişilerin dikkat etmesi gereken ilk hususlardır. Peki halılarımızı yıpratmadan yıkayıp aynı zamanda da hijyen bir temizlik nasıl sağlayacağız?

Halı, tekstil ürünleri arasında dokuması en sık olan üründür,kaliteli bir halıda m²'de yaklaşık 1.100.000 ilmek bulunmaktadır. Bu sıklıkta dokunan halıdan toz, kir,bakteri vs.'leri uzaklaştırmak teknoloji, bilgi ve sanat gerektirir. Dryking sahip olduğu son teknoloji ve her biri halı yıkama sanatkarı ustalarıyla size halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

dryking-hali-yikama-2-1000×667
dryking-hali-yikama-1-1000×667

Arayın MobilKing Kapınıza Gelsin

444 0 582


Size en yakın MobilKing servisini çağırmak için bu numaradan bize ulaşın. Temizlik ayağınıza gelsin.