Dryking ve Hijyen

Dryking olarak, insan sağlığını önemsiyor ve bu alanda 21 yıldır verdiğimiz hizmetle "hijyen" bilincini yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. ‘’Kıyafet hijyeni’’ olarak çıktığımız bu yolculukta halı, otel, iş yerleri ve özel yaşam alanlarımızı da dezenfekte ederek bakteri ve virüslerden arındırma mücadelesi veriyoruz.

1Dezenfeksiyon işlemi nedir?
Patojenlerin(Hastalık yapma özelliği bulunan bakteri, virüs vb.) biyosidal ürünler yardımıyla uzaklaştırılması veya tamamen ortadan kaldırılması işlemine dezenfeksiyon denir.
1Dryking biyosidal ürün olarak ne kullanmaktadır?
Dryking Sağlık Bakanlığınca onaylanmış biyosidal ürünleri kullanmakta olup T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünün 1. Ana Grup: Dezenfektanlar ve Genel Biyosidal Ürünler kategorisinde yer alan alanlarda faaliyet göstermektedir.

Evler

Dışarıda elimizle bir şey tuttuğumuzda hemen yıkama ihtiyacı hissederiz. Ama evimizde durum böyle değildir. Evlerimiz kendimizi en güvende hissettiğimiz ve aslında tam da bu yüzden en savunmasız kaldığımız yerlerdir. Evimizde yapacağımız dezenfeksiyon işlemi, mevsimsel hastalıklardan korunmamıza yardımcı olacağı kuşkusuzdur.

Siteler ve Ortak Alanlar

"Hijyen güvenliğinde en zayıf halka ortak alanlardır." Özel yaşam alanlarınız olan evlerinizde, gerekli tedbirleri almış ve hijyeni sağlamış olabilirsiniz. Oysa, kontrolünüzde olmayan, site sakinleri dışında da giriş çıkışların yapıldığı ortak alanlar hijyen güvenliği açısından en zayıf halkadır. •Havuz •Oyun parkı •Kamelya •Sosyal Tesisler

Araçlar

Özel araçlarımızı kullanmak için direk temas kaçınılmazdır. Halk otobüsleri gibi araçlarda ise hem bizden önce hem sonra onlarca kişi daha aynı noktalara temas edecektir.

İşletmeler

İşletmeler hem işverenin hem çalışanın hem de tüketicinin buluştuğu ortak alanlardır. Bu alanların sorumluluğu işverene aittir. İşveren hem kendi hem çalışanların hem de tüketicinin sağlığını düşünerek işletmenin gerekli hijyen koşullarına sahip olmasını sağlamakla yükümlüdür. Hijyen koşullarını sağlayan bir işletme hukuki sorumluluktan kurtulmakla birlikte iş gücünde de verimliliği arttırmış olacaktır. Resmi verilere göre ülkemizde istirahat raporları gelişmiş ülkelere göre çok daha yüksektir. •Fabrikalar •Tamirhane ve Atölyeler •Spor Salonları •Akaryakıt İstasyonları •AVM ve Marketler •Eczane ve Hastaneler •Resmi Kurumlar

Otel Cafe ve Restoranlar

“Ne yazık ki insanların olduğu her yerde mikrop aktarımı da var.” Otel, kafe ve restorantlar pek çok kişinin pek çok kere dokunduğu, aynı yüzeylere temasın sağlandığı işletmelerdir. Bu yüzden yüksek temizlik ve hijyen standartlarını devam ettirmek için sürekli yüksek düzeyde hijyen kontrolü sağlanmalıdır.

Arayın MobilKing Kapınıza Gelsin

444 0 582


Size en yakın MobilKing servisini çağırmak için bu numaradan bize ulaşın. Temizlik ayağınıza gelsin.