Dryking Mobil'i Yayında! Hemen İndir 2. Ürün Bedava!

Dryking Çamaşırhane

Başarılarınıza hizmet edebilmek ümidiyle…

Hijyen ve Temizlik Sizin için de Önemlidir

Sizin; ” en temiz, en ekonomik ve en hijyen” arayışı içinde olduğunuzu biliyoruz. siz işinizdeki mükemmelliği yakalamaya konsantre olun, hijyen ve temizlikteki mükemmelliği bize bırakın.

Kaliteli temizlik ekonomik olabilir mi?

Bizimle çalışmaya başladığınızda; temizlik ile ilgili yatırım harcamalarınız ortadan kalkacak, işletme giderleriniz, bizim ortak giderlerimiz arasında minimuma inecektir. Böylece temizlik ve hijyen için ayırdığınız bütçeden çok daha azıyla mükemmeli yakalayacaksınız.

Hijyen ve temizlikte uluslararası deneyim

Kullandığımız lisanslı kimyasallar ile hijyen ve temizlikte kalitemiz, üyesi olduğumuz Uluslararası Kuru Temizlemeciler Derneği (IFIA) tarafından sürekli olarak denetlenmekte,kullanılan makinelerin emülsiyon ölçümleri periyodik olarak yapılarak insan ve çevre sağlığı korunmaktadır.

Kuru Temizleme Destekli Yıkama

Standart çamaşırhanelerde yapılan temizliğin çıkaramadığı zorlu lekeler ürününüzün kullanılamamasına sebep olur. Dryking, kuru temizleme desteğiyle ürünlerde tam temizliği, çalıştığı firmalarda tam memnuniyeti sağlamaktadır.

Karbon filtre sistemimiz sayesinde; hijyen ve temizlemede kullanılan sularımız koku, klor ve diğer maddelerden arındırılır.Sediment Filtreler ise tortu, çamur ve pas gibi maddeleri yok eder. Yumuşatma Sistemi sayesinde; suyun sertlik değeri 3 ile 5 Fr arasındaki bir değere düşürülerek kireçten arındırılır.

40.000 mic/sn/cm²’lik Ultraviole Tüp ve Board Kontrolü sayesinde ürünlerinizdeki bakteri ve virüslerin DNA yapıları bozularak yok edilir. Böylece ürünlerinizde %100 hijyen sağlamış olursunuz.

Bizi Seçtiğinizde
Kendi imkanlarınızla elde edemeyeceğiniz hijyen ve temizliği garanti edersiniz.
Tekstil ürünlerinde bulunan sıradan yöntemlerle yok edilemeyen bakteri ve mikro organizma risklerini yok edersiniz.
Yatırım, personel ve işletme maliyetlerinden kurtularak kar elde etmeye başlarsınız.
Ürünlerinizin yıkanma ömürleri, klasik temizleme yöntemlerine göre 2,8 kat daha artar. ürününüzü daha uzun süre kullanırsınız.
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Image link