Dryking Mobil'i Yayında! Hemen İndir 2. Ürün Bedava!
24 Yıllık Tecrübe

Çamaşırhane Hizmetleri

Dryking olarak, 24 yıllık çamaşırhane tecrübemizle, otel ve bungalov işletmelerine yüksek hijyen standartlarına uygun yıkama ve ütüleme hizmeti sunuyoruz.

Otel Tekstil Kiralama
Otel Tekstil Kiralama

5 yıldız otel standartlarında yüksek kaliteli tekstillerimiz ile bungalov ve otellere tam kapsamlı hizmet sunuyoruz.

Kiralama seçeneğimiz sayesinde işletmeler yıpranan tekstilleri için para ve zaman kaybetmek zorunda kalmıyor. Dryking ile çalıştıklarında ne kadar küçük olurlarsa olsunlar her zaman 5 yıldız otel standartlarında tekstile sahip olurlar. Tam kapsamlı hizmetlerimiz ile işletmelerin konforunu ve misafirin memnuniyetini arttırıyoruz.

RFID Tekstil Takip Sistemi
RFID Tekstil Takip Sistemi

Tekstil kiralama hizmetimizde kullanılan RFID teknolojisi sayesinde, müşterilerimiz stok yönetimi için daha az zaman ve kaynak harcarlar.

Ayrıca, Çamaşırhaneye ne kadar kirli gittiğini, ne kadar temiz geldiğini otomatik olarak dijital ortamda izleyip tek tuşla muhasebeleştirebileceksiniz. Böylece çamaşırhaneye haksız bir bedel ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Tekstil Yıkama ve Ütüleme
Tekstil Yıkama ve Ütüleme

24 yıllık tecrübemiz ile otel ve bungalovlara yüksek hijyen standartlarına uygun yıkama ve ütüleme hizmeti sunuyoruz. Yıkamalarda kullandığımız 99 yıllık geçmişi olana ECOLAB markasının kimyasalları ile tekstillerin hijyenik standartlarda yıkanmasını ve ütülenmesini sağlıyoruz.

Ecolab
Ecolab

ECOLAB markasının kimyasalları ile hijyen standartları en yüksek seviyede!

Image link
Otel ve Bungalov Çözümleri

Kiralama Hizmetlerimiz

Dryking; otel ve bungalovlara iç ve dış ortamlar için ihtiyacınız olan ekipmanları kiralar.

Ek Yatak-Yastık Yorgan Kiralama
Ek Yatak-Yastık Yorgan Kiralama

Konaklama sektörünün kaderidir. Yılda bir iki kez işletme “Overbooking” sektörün jargonuyla “Shorta Düşme” Yani yatak kapasitenizin üstünde talep olma durumuyla karşılaşır. Yılda bir iki kez yaşanacak bu ihtimal için oteller “Ek Yatak” alırlar.

Yıl boyunca hem bu yataklar, hem de yastık yorganları yer işgal ederler. Bu sorunun da çözümü için de Dryking olarak Otel ve bungalovlara ek yatak, yorgan ve yastık kiralama hizmeti veriyoruz. İhtiyaç halinde hızlı teslimat ve kurulum sağlıyoruz. Yılda iki kez lazım olacak hacimli ürünler için yer sorunu yaşamayın ve yatırım yapmanıza gerek yok.

Sunum Ekipmanları Kiralama
Sunum Ekipmanları Kiralama

Özel organizasyonlarınız için sunum perdesi, projeksiyon, ses sistemi ve ücretsiz internet kiralayabiliriz.

Masa ve Sandalye Kiralama
Masa ve Sandalye Kiralama

Toplantı salonları ve banket organizasyonları için masa ve sandalye kiralayabiliriz.

Buklet ve Sarf Malzeme
Tedarik

Misafir konakladığı işletmenin kalitesini buklet malzemeleri ile ölçer. Dünya hijyen standartları bu ürünlerde de yenilikler sunmaya başladı.

Ülkemizde de global markalı otellerde Şubat 2023 itibarıyla kullanılmaya başlanan “Mühürlü Kapak” formülü ile dolum tesisinden: ihracatçı, ithalatçı, dağıtıcı ve otelciye kadar kimsenin iç malzemesine müdahale edemediği, “Tam Güvenli Hijyen Zinciri” oluşturarak misafirin güvenle kullanabileceği bir sistem oluşturuldu. Bölgemizin kaliteli bir destinasyon olmasını istiyorsak bu standartlara en önce biz geçmeliyiz.

Pest Control & Disinfection

İlaçlama & Dezenfeksiyon

Özellikle bungalovlar yapıları gereği doğa içinde misafirlerini ağırlarlar. Konaklama sektöründe ilaçlama profesyonel ve programlı bir süreçtir. Bu süreçlerin eksiksiz yönetilmesi, otel misafirlerinin konforunu üst seviyeye çıkarmak için önemlidir.

Otel ve bungalovlar da ilaçlama uygulaması işletme programı kapsamında yürütülmelidir. Bu kapsam, gıda ve tekstil gibi ortamdaki birçok bölüm ve materyallerin güvenliğinden oluşur. İşletme programı bungalovlar için geniş kapsamlı bir pest control ve dezenfeksiyon uygulamasıdır.

Image link

5 Yıldızlı Otel Hijyeni ve Standartları

Dünyaca bilinen bir destenasyon olmak istiyorsak ; Hijyen, buklet ürünlerimiz ve hizmet kalitemiz dünya standartlarında olmalı.

Yatak Yıkama
Yatak Yıkama

Sadece tekstillerin günlük yıkanması ile güvenli bir hijyen sağlanamaz. Misafirin kullanımından doğan durumlarda mutlaka yatak da tıkanmalıdır. Dryking bu konuda da tecrübeye ve ekibe sahiptir.

Halı ve Perde Yıkama
Halı ve Perde Yıkama

Bungalov ve otellere hijyenik halı/perde yıkama hizmeti için de profesyonel ekibimiz hizmete hazır. Misafirinize konforu ve kendisini evinde gibi hissedeceği bir ortam sağlarız. Bizimle işletmeniz hep yeni kalsın.

Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

Koltuklarınız, hem hijyen açısından hem görünümü açısından misafire işletmeniz hakkında bir kanaat verir. Bu kanaatın lehinize olması için profesyonel koltuk yıkama ekibimiz hizmetinize hazır.

Kıyafet Kuru Temizleme
Kıyafet Kuru Temizleme

Personel ve misafirlerinizin kuru temizleme ihtiyacını profesyonelce karşılayabiliriz. Kuru temizleme hizmeti de sunabiliyor olmak misafirinizi işletmenizin yetenekleri hakkında şaşırtacaktır.

Image link
Software

Otel Yönetim Yazılımı

İşletmenizin ölçeği ne olursa olsun, günümüzde bir işletme mutlaka dijital yönetilmelidir. Bunun için size özel seçtiğimiz en uygun maliyet ve işlevi olan otelcilik yazılımını kullanımınıza verebilir, personelinizi kullanımı hakkında eğitebiliriz. Bu eğitimle personeliniz sadece yazılımı öğrenmiş olmayacak, aynı zamanda ön büro iş akışını da öğrenmiş olacaktır.

Otel yazılımı kullanarak işletmenizde hata riskini azaltır; maliyetlerinizi ve otelin tüm hareketlerini güvenli bir şekilde ölçer ve yönetebilirsiniz.

Uygulamalı Eğitimler

Dünyaca bilinen bir destenasyon olmak istiyorsak; Eğitim Şart!

Uygulamalı Hijyen ve Housekeeping Eğitimi
Uygulamalı Hijyen ve Housekeeping Eğitimi

Otel ve bungalovların personeli için ücretsiz olan bu eğitimde, genel alan temizliği, oda temizliği, iş programı, yatak yapma ve kirli toplama gibi kat hizmetleri konularında uygulamalı eğitimler sunuyoruz.

Uygulamalı İşletim Yazılımı Eğitimi
Uygulamalı İşletim Yazılımı Eğitimi

Otel yazılımı eğitimleriyle işletmenizi dijital dönüşüme hazırlayın. Otel yönetimi, rezervasyon, fatura ve stok takibi gibi temel konuları kapsayan eğitimlerimiz uygulamalı ve ücretsiz.

Uygulamalı Resepsiyon Eğitimleri
Uygulamalı Resepsiyon Eğitimleri

Otel ve bungalovlar için ücretsiz uygulamalı resepsiyon eğitimi sunuyoruz. Resepsiyonistlerinizi geliştirin ve müşterilerinize en iyi hizmeti sunun.

Kalite Denetimleri ve Eğitimleri
Kalite Denetimleri ve Eğitimleri

Otel ve bungalovlarda kalite denetimleri ve eğitimleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz, ücretsiz eğitimlerle müşteri memnuniyetini arttırırken, işletmenizin kalitesini de yükseltiyor.

dior
l'oreal
louis vuitton
pixfort
burberry
hermes
lancome
chanel
chanel
chanel
chanel
chanel

+50

Yalova’dan Bolu’ya

Dryking Bungalov ve Otel Çözümleri +50’dan fazla otel ve bungalov’a hizmet vermektedir.